Advies & afspraak

 

Het K&L Team helpt u graag verder
 

Noord- en Zuidoost
Friesland

Wietse Huisman
06 - 28 68 66 70
wietse@k-l.nl
 

Groningen en
Noord-Drenthe

Cor van Dijk
06 - 55 19 13 44
cor@k-l.nl

Zuidwest Friesland en
Noord-Holland, NOP en Kop van Overijssel

Folkert Hoekstra
06- 46 53 57 46
folkert@k-l.nl

Oost-Nederland
Hein Blikman
06 - 54 90 04 17
hein@k-l.nl

Veluwe,Betuwe, Rivierengebied en de Liemers
Arnold Kuijt
06 - 22 91 53 47
arnold@k-l.nl

West- en Midden-Brabant en Zeeland
Tom Korsten
06 - 11 37 29 21
tom@k-l.nl
 

Zuid-Holland, Utrecht
en Flevoland

Pieter Koppelaar
06 - 26 66 46 79
pieter@k-l.nl

Zuidoost-Brabant en
Limburg, Vlaanderen

Frans van Doren
06 - 23 99 86 01
frans@k-l.nl

Vlaanderen
Kristof David
04 76 - 32 21 94
kristofdavid@hotmail.com

Vlaanderen
Jonas de Swert
04 76 - 24 99 37
jonas.de.swert@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Directeur
Walter Liebregts
0572 - 39 47 78
walter@k-l.nl
 

Hoofd verkoop
Jan Hiddink
0572 - 42 03 94

jan@k-l.nl

Boekhouding
Gerrit Veldkamp
0572 - 39 47 78

gerrit@k-l.nl

Verkoopondersteuning
binnen

Annette Brilman
0572 - 39 47 78

annette@k-l.nl

Verkoopondersteuning
buiten

Jacqueline Jongschaap
jacqueline@k-l.nl