Contact

Contact

Het K&L Team helpt u graag verder
 


Noord-Holland, West Friesland, NOP en
de kop van Overijssel

Folkert Hoekstra
06- 46 53 57 46
folkert@k-l.nl
 


Zuid-Drenthe en Oost-Nederland
Hein Blikman
06 - 54 90 04 17
hein@k-l.nl



West- en Midden-Brabant en Zeeland
Tom Korsten
06 - 11 37 29 21
tom@k-l.nl



Directeur
Walter Liebregts
0572 - 39 47 78
walter@k-l.nl
 


Noord- en Zuidoost
Friesland

Wietse Huisman
06 - 28 68 66 70
wietse@k-l.nl



Zuid-Holland, Utrecht
en Flevoland

Pieter Koppelaar
06 - 26 66 46 79
pieter@k-l.nl



Zuidoost-Brabant,
Limburg en Vlaanderen

Frans van Doren
06 - 23 99 86 01
frans@k-l.nl



Hoofd verkoop
Jan Hiddink
06 - 42 03 40 94

jan@k-l.nl


Groningen en
Noord-Drenthe

Cor van Dijk
06 - 55 19 13 44
cor@k-l.nl



Zuidwest-Nederland en België
Jaap Stut
06-14 49 03 28
jaap@k-l.nl


Vlaanderen
Kristof David
04 76 - 32 21 94
kristofdavid@hotmail.com




Boekhouding
Gerrit Veldkamp
0572 - 39 47 78

gerrit@k-l.nl


Groningen en Drenthe
Martina Spriensma
06 - 83 18 39 88
martina@k-l.nl


 


Rivierengebied, de Veluwe en de Liemers
Arnold Kuijt
06 - 22 91 53 47
arnold@k-l.nl

 

Vlaanderen
Jonas de Swert
04 76 - 24 99 37
jonas.de.swert@hotmail.com